O nas

Witamy w sklepie i serwisie BUCHCOM - Kasy fiskalne w Pruszkowie ul. B. Prusa 91

 

Jesteśmy firmą usługowo-handlową, która już ponad 16 lat świadczy usługi: księgowe, kadrowo-płacowe, zaopatruje klientów w urządzenia fiskalne takie jak: terminale fiskalne, kasy i drukarki fiskalne, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych oraz w oprogramowanie dla firm i systemy sprzedaży. Wykonujemy instalacje systemów, prowadzimy wdrożenia, szkolenia, pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt i oprogramowanie. Misją naszej firmy jest wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw poprzez dopasowanie optymalnych rozwiązań w zakresie urządzeń fiskalnych i innych sklepowych, oprogramowania i najwyższej jakości usług księgowych i kadrowo-płacowych.

 

Urządzenia fiskalne

 

Jednym z profili naszej działalności są kasy fiskalne - prowadzimy sprzedaż, serwis, instalację, szkolenia oraz wdrożenia w Pruszkowie przy ulicy B. Prusa 91 oraz w okolicznych miejscowościach.

Oferujemy urządzenia o najwyższej funkcjonalności i najniższej awaryjności. Wybierając kasy fiskalne i drukarki fiskalne spośród szerokiej oferty producentów, kierujemy się przede wszystkim jakością urządzeń. Stawiamy na ergonomię użytkowania, prostotę obsługi, ale też wysokie parametry techniczne. Właśnie z tego względu w naszej ofercie znaleźć można wyłącznie produkty uznanych, wiodących marek, takich jak: POSNET, ELZAB, NOVITUS, INNOVA, EMAR czy TORELL.

Zakup drukarki czy kasy fiskalnej w Pruszkowie – w naszym salonie sprzedaży – to bardzo ważny krok, który musi wykonać każdy przedsiębiorca rozpoczynający sprzedaż towarów lub świadczenie usług na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i rolników ryczałtowych. Rozpoczęcie pracy z takim urządzeniem wymaga jednak dopełnienia formalności, takich jak np. złożenie w urzędzie skarbowym zawiadomienia o rozpoczęciu ewidencjonowania czy zgłoszenia danych dotyczących kasy. Nasi doświadczeni serwisanci kas fiskalnych zapewniają Klientom wsparcie na każdym etapie załatwiania formalności. Opieka posprzedażowa jest dla nas priorytetem, ponieważ tylko dzięki niej urządzenie fiskalne zostanie umiejętnie wdrożone, kasjerzy przeszkoleni, a przedsiębiorca pewny, iż prowadzi działalność zgodnie z aktualnymi przepisami.

Jako autoryzowany dealer wymienionych wcześniej marek kas fiskalnych, takich jak POSNET, ELZAB czy NOVITUS, możemy zagwarantować klientom najwyższą jakość usług, szeroką ofertę urządzeń oraz profesjonalne wykonanie czynności takich jak programowanie kasy, fiskalizacja czy okresowe przeglądy techniczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z różnymi branżami optymalnie dopasowujemy urządzenie fiskalne do potrzeb konkretnej firmy. Specjalizujemy się w sprzedaży kas i drukarek fiskalnych do małych i średnich punktów handlowych oraz lokali usługowych, takich jak zakłady fryzjerskie, warsztaty samochodowe, gabinety lekarskie i stomatologiczne, kancelarie adwokackie, salony kosmetyczne, restauracje, bary i inne punkty gastronomiczne.

 

Programy dla firm

 

Obecnie trudno znaleźć na rynku firmę, która funkcjonowałaby bez komputera. Aby działalność gospodarcza prowadzona była w sposób uporządkowany i zautomatyzowany, konieczne okazuje się zastosowanie funkcjonalnego oprogramowania. Systemy finansowo-księgowe, programy do prowadzenia sprzedaży, księgowości, zarządzania działem kadr i płac itp. przyczyniają się do znacznego usprawnienia czynności wykonywanych przez pracowników. Dzięki temu firma funkcjonuje lepiej, liczba popełnianych przez personel błędów zostaje ograniczona do minimum, a przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze.

Z naszego doświadczenia we wdrażaniu programów użytkowych skorzystało już setki firm. Specjalizujemy się w dystrybucji oprogramowania wspierającego prowadzenie sprzedaży, m.in.  Subiekt GT, Subiekt nexo, Subiekt Sprint 2, (Firmy InsERT z Wrocławia), PC-Market, PC-POS, (firmy Insoft z Krakowa) Small Business (firmy Symplex z Kłodzka). Ponadto w naszej ofercie znaleźć można programy księgowe takie jak Rachmistrz nexo i Rachmistrz GT (do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów), Rewizor nexo i Rewizor GT (do prowadzenia ksiąg handlowych), a także Biuro nexo i Biuro GT (programy wspierające zarządzanie biurem rachunkowym). Zapewniamy też sprzedaż i wdrożenie aplikacji dla działu kadr i płac Gratyfikant nexo i Gratyfikant GT oraz programów do zarządzania relacjami z klientami Gestor nexo i Gestor GT.

Aby przedsiębiorstwo odniosło z zakupionego programu największy pożytek, niezbędne jest wykonanie profesjonalnego wdrożenia, a następnie przeszkolenie pracowników. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym zakresie potrafimy nie tylko rozpoznać potrzeby klientów, ale też znaleźć dla nich optymalne rozwiązania. Ze szkolenia z obsługi oprogramowania dla firm może skorzystać dowolna liczba pracowników – najlepiej, aby przybył na nie każdy, kto z danym programem będzie miał do czynienia.

Jako autoryzowany partner wiodących producentów oprogramowania dla firm gwarantujemy bieżące aktualizacje programów. Aby systemy informatyczne w firmie funkcjonowały prawidłowo, sprzedaż prowadzona była zgodnie z obowiązującymi przepisami, a rozliczenia dokonywane były rzetelnie, programy muszą być dostosowane do bieżących regulacji. Dzięki temu, że jesteśmy także biurem rachunkowym, nasi klienci mają pewność, że działają zgodnie z przepisami prawa podatkowego.

 

Wagi sklepowe, czytniki kodów, drukarki etykiet

 

Kasa czy drukarka fiskalna to najważniejsze, jednak nie jedyne urządzenie niezbędne w sklepie czy punkcie usługowym. W naszej ofercie znajdują się zarówno wagi proste (kontrolne i kalkulacyjne), jak również wagi platformowe/magazynowe, wagi na boksy kasowe, wagi etykietujące oraz wagi multimedialne. Są to rozwiązania odpowiednie dla punktów sprzedaży o każdej wielkości oraz wykorzystywane w przemyśle, gastronomii czy logistyce. Podobnie jak w przypadku urządzeń fiskalnych, również tutaj stawiamy na najwyższą jakość, funkcjonalność i prostotę obsługi. W naszej ofercie znaleźć można wagi sklepowe marek DIGI, DIBAL oraz CAS, w tym wagi do integracji z kasami POSNET - DS-1 FAWAG.

Wysokiej jakości waga sklepowa przyczynia się do poprawy jakości obsługi klienta, usprawnia i ułatwia pracę kasjerów oraz pracowników działów mięsno-wędliniarskich itp. W wypadku tego typu urządzeń również dbamy o dostosowanie jego parametrów i funkcjonalności do specyfiki konkretnej firmy.

W praktycznym systemie sprzedaży niezbędnym elementem okazuje się także czytnik kodów kreskowych. Dzięki temu funkcjonalnemu urządzeniu klienci są obsługiwani szybko i bezbłędnie, a to przyczynia się do wzrostu zaufania i renomy firmy. Bardzo duży wybór czytników kodów kreskowych pozwala nam dopasować odpowiednie urządzenie do potrzeb działalności. W naszej ofercie znaleźć można zarówno najprostsze skanery, które kuszą atrakcyjną ceną, jak i zaawansowane technologicznie urządzenia o niezwykłej czułości.

Stanowiska kasjerskie bywają różne – w jednych sprawdzają się czytniki kodów ruchome, z rączką, w innych statyczne montowane na ladzie, a w jeszcze innych nowoczesne skanery do zabudowy. Nasza oferta jest wyjątkowo szeroka, dzięki czemu każda firma znajdzie w niej urządzenie optymalne dla posiadanych stanowisk.

W salonie sprzedaży urządzeń sklepowych BUCHCOM w Pruszkowie można kompleksowo wyposażyć każde stanowisko kasjerskie. W naszej ofercie znajdują się wszystkie urządzenia niezbędne do zapewnienia klientom obsługi na najwyższym poziomie. Nowoczesne ekrany dotykowe marki ELO znakomicie sprawdzają się nie tylko w sklepach, ale też lokalach gastronomicznych, hotelach, kinach czy innych punktach usługowych.

Drukarki etykiet, kolektory danych, terminale płatnicze itp. to urządzenia, dzięki który firma funkcjonuje jeszcze sprawniej. Przyjrzyjmy się bliżej tym ostatnim – nowoczesny terminal płatniczy to w dzisiejszych czasach urządzenie niezbędne w każdym sklepie czy punkcie usługowym. Ogromna liczba klientów, szczególnie osób młodych i zamożnych, posługuje się gotówką tak rzadko, jak tylko to możliwe. Jeśli w sklepie czy lokalu nie można zapłacić kartą płatniczą czy kredytową, idą do innego punktu. BUCHCOM oferuje terminale płatnicze w Pruszkowie i okolicznych miejscowościach – jesteśmy partnerem firmy ITCARD, wiodącego dostawcy usług płatności kartą w Polsce. Wyjątkowo atrakcyjna oferta instalacji i dzierżawy terminala płatniczego sprawia, że naszym klientom naprawdę opłaca się użytkowanie tego urządzenia w działalności.

Kasa lub drukarka fiskalna, waga sklepowa, czytnik kodów kreskowych, terminal płatniczy, szuflada kasowa…  z nami zaopatrzysz swoją firmę we wszystkie te urządzenia i to w jednym miejscu! Współpraca z jednym serwisem to ogromna wygoda i oszczędność.

 

Sprzęt komputerowy, Serwery, Stacje robocze

 

Kasy czy drukarki fiskalne, oprogramowanie, wagi i inne urządzenia musza być obsługiwane przez komputer. Budując system wspierający prowadzenie naszej firmy przedsiębiorca musi wyposażyć się w komputer lub serwer albo zbudować sieć komputerową. W naszym salonie sprzedaży w Pruszkowie firma zapatrzy się w sprzęt komputerowy, stację roboczą czy zamówi serwer. Dbamy o to, aby oferowany przez nas sprzęt cechował się najwyższą jakością i funkcjonalnością, tak aby służył klientom przez długie lata.

 

Usługi księgowe

 

BUCHCOM Biuro Rachunkowe w Pruszkowie to zespół rzetelnych i doświadczonych księgowych legitymujących się certyfikatami Ministerstwa Finansów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu stosowane rozwiązania podatkowe dostosowujemy do potrzeb i specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa. Dbamy o informowanie i edukowanie naszym Klientów, aby byli oni świadomi zmieniających się regulacji podatkowych, ciążących na nich obowiązków i wymogów fiskusa. Księgowi z naszego biura rachunkowego w Pruszkowie korzystają z wysokiej jakości szkoleń podatkowych, dzięki którym są zawsze na bieżąco z przepisami, interpretacjami i stosowanymi rozwiązaniami.

Biuro Rachunkowe jest sygnatariuszem Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości i oświadcza, że stosuje w praktyce zasady tego Kodeksu. Co to oznacza dla naszych Klientów? Przede wszystkim gwarancję usług księgowych świadczonych na najwyższym poziomie, postępowanie zgodne z zasadami etyki zawodowej w rachunkowości, uczciwość, rzetelność i terminowość. Nasi Klienci mają pewność prawidłowo wykonanych rozliczeń. Dbamy także o kontakt z przedsiębiorcami – nasi księgowi są pod telefonem, szybko odpowiadają na maile i służą pomocą w wielu sytuacjach związanych z prowadzeniem sprzedaży i dokonywaniem rozliczeń. Najwyższa jakość obsługi klienta to nasz priorytet.

Biuro Rachunkowe jest członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz członkiem zwyczajnym SKwP. Do grup tych przyjmowani są jedynie rzetelni, doświadczeni księgowi, traktujący swoją pracę z najwyższą powagą i dbający o dobro przedsiębiorców, których rozrachunki prowadzą.

Zajmujemy się również obsługą kadrowo-płacową firm – również pod tym względem jesteśmy zawsze na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Powierzenie nam rachunkowości i spraw pracowniczych zaprocentuje – dokumentacja prowadzona będzie w sposób prawidłowy, uporządkowany i optymalny z punktu widzenia potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Biuro rachunkowe, salon sprzedaży kas i drukarek fiskalnych, wag sklepowych, czytników kodów kreskowych, ekranów dotykowych, oprogramowania dla firm, sprzętu komputerowego, stacji roboczych i serwerów, a także firma obsługująca terminale płatnicze, wykonująca wdrożenia i prowadząca szkolenia – wszystko to w jednym miejscu w Pruszkowie! Tak szeroki zakres specjalizacji pozwala na dopasowanie najlepszych rozwiązań dla każdej firmy. Nasi klienci nie muszą za każdym razem przypominać, jakie mają potrzeby, z jakimi borykają się problemami i jakie środki już powzięli do optymalizacji prowadzonej działalności – my już to wiemy! Wszechstronność, rzetelność, wysoka jakość usług oraz indywidualne podejście do Klienta już od 16 lat zjednuje nam zaufanie setek przedsiębiorstw, które niezmiennie korzystają z naszych usług.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl